AYDINLATMA MALZEMESİ VE KONTROL ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR

AYDINLATMA MALZEMESİ VE KONTROL ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR DARICA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ Aydınlatma Malzemesi ve Kontrol Ünitesi Alımı...

AYDINLATMA MALZEMESİ VE KONTROL ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR

DARICA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

Aydınlatma Malzemesi ve Kontrol Ünitesi Alımı İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/271732

 

1-İdarenin

a) Adı

:

DARICA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

Nenehatun Mah. Akçadağ Sok. No: 3 41700 DARICA/KOCAELİ

c) Telefon ve faks numarası

:

4447441 - 2627452900

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

Aydınlatma Malzemesi ve Kontrol Ünitesi Alımı İşi

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

12 kalemde Aydınlatma Malzemesi ve Kontrol Ünitesi Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Yüklenici, ihale konusu malzemeleri sözleşme süresi içerisinde (30 takvim günü) tek parti şeklinde Darıca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğün deposuna teslimini yapacaktır. Adres; Nenehatun Mah. Akçadağ Sok. No: 3 41700 - Darıca / KOCAELİ

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Yüklenici, ihale konusu malzemeyi sözleşme süresi içerisinde (30 takvim günü) tek parti şeklinde Darıca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğün deposuna teslimini yapacaktır. Ancak idare sözleşme süresinin bitmesini beklemeden de ihale konusu malzemeyi teslim etmesini isteyebilir. Yüklenicide uymakla yükümlüdür. Aksi durumda sözleşmede geçen cezayi müeyyide uygulanır. Adres; Nenehatun Mah. Akçadağ Sok. No: 3 41700 - Darıca / KOCAELİ

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasına müteakip işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

25.03.2024 - 10:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9 Kat:3 İhale Toplantı Salonu Adnan Menderes Kültür Merkezi Darıca/KOCAELİ


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:

Bu ihalede, birim fiyat teklif cetvelin 1,5,6, 7,11 ve 12 sıra nolu kalemlerinden 1' er adet numune istenilmiş olup, ihaleye teklif verecek isteklilerin Yeterlik Bilgileri Tablosunda numune vereceklerini beyan etmeleri gerekmetedir. Numulerin teslim tarihi ve teslim adresi, idare tarafından tekliflerin değerlendirilmesi aşamasında belirlenir ve ilgililere tebliğ edilir. Söz konusu numuneler en az 3 ay idarede muhafaza edilecektir.

Numuneler aşağıdaki kriterlere göre sunulacak olup, bu kriterlere uygun şekilde sunulmayan numuler değerlendirmeye alınmayacaktır:

a) Numune Ürünlerin konulacağı koli veya diğer ambalaj üzerine, idare adı ve adresi, işin adı, istekli ünvanı yazılmış olacaktır.

b) Sunulan numuneler, Şartnamede belirtilen sıra numarasına göre numaralandırılıp ürün ismi varsa markası yazılacaktır.

c) Numuneler orijinal ambalajında teslim edilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01994232

02 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar

Mahreç  Haber Merkezi

mavimarmaragazetesi.com son bir ayda 2.688.952 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mavi Marmara Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mavi Marmara Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Mavi Marmara Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Mavi Marmara Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.